1447SK12
- 제조업체 부품 번호:
- 1447SK12
- 설명의 일부:
- BOX STEEL GRAY 48"L X 37.380"W
- Area (L x W) :
- 1794in² (1.157 m²)
- Color :
- Gray
- Height :
- 12.000" (304.80mm)
- Material :
- Metal, Steel
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
- Size / Dimension :
- 48.000" L x 37.380" W (1219.20mm x 949.45mm)