135D107X9025F6
제조업체 부품 번호:
135D107X9025F6
설명의 일부:
CAP TANT 100UF 10% 25V AXIAL
Capacitance :
100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2.8Ohm
Manufacturer Size Code :
F
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Size / Dimension :
0.296" Dia x 0.641" L (7.52mm x 16.28mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
25 V