NSYCRNG126400
제조업체 부품 번호:
NSYCRNG126400
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
WALL MOUNT ENCL CRNG 126/400
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
1116in² (7200cm²)
Color :
Light Gray
Container Type :
Enclosure
Design :
Hinged Door
Features :
Height :
15.748" (400.00mm)
Material :
Steel
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Size / Dimension :
47.244" L x 23.622" W (1200.00mm x 600.00mm)