NSYTBP241910HT
제조업체 부품 번호:
NSYTBP241910HT
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
INDUSTRIAL BOXES IBP2419/10T
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
72.5in² (468cm²)
Color :
Light Gray, Clear Cover/Door
Container Type :
Box
Design :
Cover Included
Features :
Height :
4.213" (107.00mm)
Material :
Plastic, Polycarbonate
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Size / Dimension :
9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm)
Thickness :
0.276" (7.00mm)