NSYTBS191210HT
제조업체 부품 번호:
NSYTBS191210HT
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
INDUSTRIAL BOXES IBS1912/10T
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
35.9in² (232cm²)
Color :
Light Gray, Clear Cover/Door
Container Type :
Box
Design :
Cover Included
Features :
Height :
4.134" (105.00mm)
Material :
Plastic, ABS
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Size / Dimension :
7.559" L x 4.764" W (192.00mm x 121.00mm)
Thickness :
0.335" (8.50mm)