BC-AL-101008
- 제조업체 부품 번호:
- BC-AL-101008
- 제조업체/브랜드:
- Boxco
- 설명의 일부:
- BOX ALUM GRAY 3.937"L X 3.937"W
- 재고 상태:
- 6
- 제조사 :
- Boxco
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 15.5in² (100cm²)
- Color :
- Gray
- Container Type :
- Box
- Design :
- Lift-Off Screw Cover
- Features :
- Sealing Gasket
- Height :
- 3.189" (81.00mm)
- Material :
- Metal, Aluminum
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, IP67, NEMA 4X,6
- Size / Dimension :
- 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm)