ESD3V3U1U-02LS E6327
제조업체 부품 번호:
ESD3V3U1U-02LS E6327
제조업체/브랜드:
Infineon Technologies
설명의 일부:
TVS DIODE 3.3VWM 28VC TSSLP-2-1
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Infineon Technologies
제품 카테고리 :
TVS 다이오드
Applications :
Ethernet, HDMI
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
0.4pF @ 1GHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
3A (8/20µs)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Power - Peak Pulse :
Power Line Protection :
No
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
PG-TSSLP-2-1
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
28V (Typ)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3.3V (Max)