BC-ATP-172711
- 제조업체 부품 번호:
- BC-ATP-172711
- 제조업체/브랜드:
- Boxco
- 설명의 일부:
- BOX ABS CLEAR 10.630"L X 6.693"W
- 재고 상태:
- 6
- 제조사 :
- Boxco
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 71.1in² (459cm²)
- Color :
- Light Gray, Clear Cover
- Container Type :
- Box
- Design :
- Hinged Door, Stainless Steel Latch
- Features :
- Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
- Height :
- 4.331" (110.00mm)
- Material :
- Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
- Material Flammability Rating :
- UL94 HB
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, IP67, NEMA 4X,6
- Size / Dimension :
- 10.630" L x 6.693" W (270.00mm x 170.00mm)
- Thickness :
- 0.126" (3.20mm)