BC-CGP-151509
- 제조업체 부품 번호:
- BC-CGP-151509
- 제조업체/브랜드:
- Boxco
- 설명의 일부:
- BOX PC GRAY 5.906"L X 5.906"W
- 재고 상태:
- 12
- 제조사 :
- Boxco
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 34.9in² (225cm²)
- Color :
- Light Gray
- Container Type :
- Box
- Design :
- Hinged Door, Stainless Steel Latch
- Features :
- Flame Retardant, Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
- Height :
- 3.543" (90.00mm)
- Material :
- Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
- Material Flammability Rating :
- UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
- Size / Dimension :
- 5.906" L x 5.906" W (150.00mm x 150.00mm)
- Thickness :
- 0.126" (3.20mm)