BC-ATP-151509
제조업체 부품 번호:
BC-ATP-151509
제조업체/브랜드:
Boxco
설명의 일부:
BOX ABS CLEAR 5.906"L X 5.906"W
재고 상태:
31
제조사 :
Boxco
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
34.9in² (225cm²)
Color :
Light Gray, Clear Cover
Container Type :
Box
Design :
Hinged Door, Stainless Steel Latch
Features :
Hinged, Latches, Lockable, Sealing Gasket
Height :
3.543" (90.00mm)
Material :
Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
Material Flammability Rating :
UL94 HB
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, IP67, NEMA 4X,6
Size / Dimension :
5.906" L x 5.906" W (150.00mm x 150.00mm)
Thickness :
0.126" (3.20mm)