BC-CTS-081808
- 제조업체 부품 번호:
- BC-CTS-081808
- 설명의 일부:
- BOX PC CLEAR 7.087"L X 3.150"W
- 재고 상태:
- 5
- Area (L x W) :
- 22.3in² (144cm²)
- Color :
- Light Gray, Clear Cover
- Design :
- Lift-Off Screw Cover
- Features :
- Flame Retardant, Sealing Gasket, Wall Mount
- Height :
- 3.346" (85.00mm)
- Ratings :
- IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
- Size / Dimension :
- 7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm)