BC-ATS-161607
- 제조업체 부품 번호:
- BC-ATS-161607
- 설명의 일부:
- BOX ABS CLEAR 6.299"L X 6.299"W
- 재고 상태:
- 9
- Area (L x W) :
- 39.7in² (256cm²)
- Color :
- Light Gray, Clear Cover
- Design :
- Lift-Off Screw Cover
- Features :
- Sealing Gasket, Wall Mount
- Height :
- 2.756" (70.00mm)
- Material :
- Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
- Material Flammability Rating :
- UL94 HB
- Ratings :
- IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
- Size / Dimension :
- 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm)