NSYCRN64200T
제조업체 부품 번호:
NSYCRN64200T
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
CRN 600X400X200 GLAZED DOOR
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
372in² (2400cm²)
Color :
Light Gray, Clear Cover/Door
Container Type :
Enclosure
Design :
Hinged Door
Features :
Height :
7.874" (200.00mm)
Material :
Steel
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Size / Dimension :
23.622" L x 15.748" W (600.00mm x 400.00mm)