1418N4S16T12
제조업체 부품 번호:
1418N4S16T12
제조업체/브랜드:
Hammond Manufacturing
설명의 일부:
BOX S STEEL NATURAL 60"L X 36"W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hammond Manufacturing
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
2160in² (1.394 m²)
Color :
Natural
Container Type :
Box
Design :
Hinged Door, Lid
Features :
Interior Panels, Mounting Flange
Height :
12.000" (304.80mm)
Material :
Metal, Stainless Steel
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Size / Dimension :
60.000" L x 36.000" W (1524.00mm x 914.40mm)