HWST363016S16
- 제조업체 부품 번호:
- HWST363016S16
- 제조업체/브랜드:
- Hammond Manufacturing
- 설명의 일부:
- BOX S STEEL NAT 43.400"L X 30"W
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Hammond Manufacturing
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 1302in² (8400cm²)
- Color :
- Natural
- Container Type :
- Box
- Design :
- Hinged Door, Slanted Top
- Features :
- Stainless Steel Hinges, Wall Mount
- Height :
- 16.000" (406.40mm)
- Material :
- Metal, Stainless Steel
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
- Size / Dimension :
- 43.400" L x 30.000" W (1102.36mm x 762.00mm)