S1A-302112-K
- 제조업체 부품 번호:
- S1A-302112-K
- 제조업체/브랜드:
- New Age Enclosures
- 설명의 일부:
- MINI AA BATTERY BOX - KIT
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- New Age Enclosures
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 6.34in² (40.9cm²)
- Color :
- Container Type :
- Box
- Design :
- Hand Held, Cover Included
- Features :
- Height :
- 1.270" (32.26mm)
- Material :
- Plastic, ABS
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 3.020" L x 2.100" W (76.71mm x 53.34mm)
- Thickness :
- 0.062" (1.57mm)