1418N4S16M12
제조업체 부품 번호:
1418N4S16M12
설명의 일부:
BOX S STEEL NATURAL 36"L X 30"W
Area (L x W) :
1080in² (6968cm²)
Container Type :
Box
Design :
Hinged Door, Lid
Features :
Interior Panels, Mounting Flange
Height :
12.000" (304.80mm)
Ratings :
IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Size / Dimension :
36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm)