1418N4SSC10
- 제조업체 부품 번호:
- 1418N4SSC10
- 설명의 일부:
- BOX S STEEL NATURAL 20"L X 16"W
- Area (L x W) :
- 320in² (2065cm²)
- Container Type :
- Box
- Design :
- Hinged Door, Lid
- Features :
- Interior Panels, Mounting Flange
- Height :
- 10.000" (254.00mm)
- Ratings :
- IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
- Size / Dimension :
- 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm)