1418N4L12
제조업체 부품 번호:
1418N4L12
제조업체/브랜드:
Hammond Manufacturing
설명의 일부:
BOX STEEL GRAY 36"L X 24"W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hammond Manufacturing
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
864in² (5574cm²)
Color :
Gray
Container Type :
Box
Design :
Hinged Door, Lid
Features :
Interior Panels, Mounting Flange
Height :
12.000" (304.80mm)
Material :
Metal, Steel
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Size / Dimension :
36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm)