1418N4S16G6
- 제조업체 부품 번호:
- 1418N4S16G6
- 설명의 일부:
- BOX S STEEL NATURAL 16"L X 16"W
- Area (L x W) :
- 256in² (1652cm²)
- Color :
- Natural
- Container Type :
- Box
- Design :
- Hinged Door, Lid
- Features :
- Interior Panels, Mounting Flange
- Height :
- 6.000" (152.40mm)
- Material :
- Metal, Stainless Steel
- Ratings :
- IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
- Size / Dimension :
- 16.000" L x 16.000" W (406.40mm x 406.40mm)