1.5KE18AE3/TR13
제조업체 부품 번호:
1.5KE18AE3/TR13
제조업체/브랜드:
Microsemi
설명의 일부:
TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC CASE-1
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Microsemi
제품 카테고리 :
TVS 다이오드
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
59.5A
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-201AA, DO-27, Axial
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)
Power Line Protection :
No
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
CASE-1
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
17.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
25.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
15.3V