1.5KE150AE3/TR13
제조업체 부품 번호:
1.5KE150AE3/TR13
설명의 일부:
TVS DIODE 128VWM 207VC CASE-1
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
7.2A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
143V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
207V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
128V