1418N4S16B6
제조업체 부품 번호:
1418N4S16B6
설명의 일부:
BOX S STEEL NATURAL 16"L X 12"W
Area (L x W) :
192in² (1239cm²)
Color :
Natural
Container Type :
Box
Design :
Hinged Door, Lid
Features :
Interior Panels, Mounting Flange
Height :
6.000" (152.40mm)
Material :
Metal, Stainless Steel
Ratings :
IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Size / Dimension :
16.000" L x 12.000" W (406.40mm x 304.80mm)