R101-240-000
- 제조업체 부품 번호:
- R101-240-000
- 제조업체/브랜드:
- Hammond Manufacturing
- 설명의 일부:
- BOX ALUM GRAY 9.449"L X 9.449"W
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Hammond Manufacturing
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 89.3in² (576cm²)
- Color :
- Gray
- Container Type :
- Box
- Design :
- Split Sides
- Features :
- PCB Supports, Watertight
- Height :
- 4.724" (120.00mm)
- Material :
- Metal, Aluminum
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- DIN 40050, IP66, NEMA 4X
- Size / Dimension :
- 9.449" L x 9.449" W (240.00mm x 240.00mm)