1.5KE91AE3/TR13
제조업체 부품 번호:
1.5KE91AE3/TR13
설명의 일부:
TVS DIODE 77.8VWM 125VC CASE-1
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
12A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
86.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
125V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
77.8V