1418N4SSK12
- 제조업체 부품 번호:
- 1418N4SSK12
- 설명의 일부:
- BOX S STEEL NATURAL 30"L X 24"W
- Area (L x W) :
- 720in² (4645cm²)
- Container Type :
- Box
- Design :
- Hinged Door, Lid
- Features :
- Interior Panels, Mounting Flange
- Height :
- 12.000" (304.80mm)
- Ratings :
- IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
- Size / Dimension :
- 30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)