1447SN4SSK12
제조업체 부품 번호:
1447SN4SSK12
제조업체/브랜드:
Hammond Manufacturing
설명의 일부:
BOX S STEEL NAT 48"L X 37.380"W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hammond Manufacturing
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
1794in² (1.157 m²)
Color :
Natural
Container Type :
Box
Design :
Hinged Door, Lid
Features :
Interior Panels
Height :
12.000" (304.80mm)
Material :
Metal, Stainless Steel
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Size / Dimension :
48.000" L x 37.380" W (1219.20mm x 949.45mm)