1447SN4SSJ12
- 제조업체 부품 번호:
- 1447SN4SSJ12
- 설명의 일부:
- BOX S STEEL NAT 42"L X 37.380"W
- Area (L x W) :
- 1570in² (1.013 m²)
- Color :
- Natural
- Height :
- 12.000" (304.80mm)
- Material :
- Metal, Stainless Steel
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
- Size / Dimension :
- 42.000" L x 37.380" W (1066.80mm x 949.45mm)