1414N4O10
제조업체 부품 번호:
1414N4O10
제조업체/브랜드:
Hammond Manufacturing
설명의 일부:
BOX STEEL GRAY 16"L X 14"W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hammond Manufacturing
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
224in² (1445cm²)
Color :
Gray
Container Type :
Box
Design :
Cover Included
Features :
Interior Panels
Height :
10.000" (254.00mm)
Material :
Metal, Steel
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Size / Dimension :
16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm)