1418JJ11
- 제조업체 부품 번호:
- 1418JJ11
- 설명의 일부:
- BOX STEEL GRAY 24"L X 24"W
- Area (L x W) :
- 576in² (3716cm²)
- Features :
- Interior Panels, Mounting Flange
- Height :
- 11.000" (279.40mm)
- Ratings :
- IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12, UL 508
- Size / Dimension :
- 24.000" L x 24.000" W (609.60mm x 609.60mm)