1418JL11
- 제조업체 부품 번호:
- 1418JL11
- 설명의 일부:
- BOX STEEL GRAY 36"L X 24"W
- Area (L x W) :
- 864in² (5574cm²)
- Features :
- Interior Panels, Mounting Flange
- Height :
- 11.000" (279.40mm)
- Ratings :
- IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12, UL 508
- Size / Dimension :
- 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm)