1418KK12
- 제조업체 부품 번호:
- 1418KK12
- 설명의 일부:
- BOX STEEL GRAY 30"L X 30"W
- Area (L x W) :
- 900in² (5806cm²)
- Features :
- Interior Panels, Mounting Flange
- Height :
- 12.000" (304.80mm)
- Ratings :
- IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
- Size / Dimension :
- 30.000" L x 30.000" W (762.00mm x 762.00mm)