M39006/22-0190
제조업체 부품 번호:
M39006/22-0190
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP TANT 22UF 20% 100V AXIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
4.52Ohm
Failure Rate :
M (1%)
Features :
High Reliability, Wet Tantalum
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
T2
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Axial
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Hermetically Sealed
Voltage - Rated :
100 V