5.0SMDJ36CA
제조업체 부품 번호:
5.0SMDJ36CA
제조업체/브랜드:
HY Electronic (Cayman) Limited
설명의 일부:
Surface Mount Uni/Bi-Directional
재고 상태:
1,780
제조사 :
HY Electronic (Cayman) Limited
Applications :
Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
86.1A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
5000W (5kW)
Supplier Device Package :
DO-214AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min) :
40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
58.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
36V