EXN-23352-GDP
- 제조업체 부품 번호:
- EXN-23352-GDP
- 제조업체/브랜드:
- Bud Industries, Inc.
- 설명의 일부:
- BOX ALUM CLR/GLD 5.08"L X 2.71"W
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Bud Industries, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 13.6in² (88cm²)
- Color :
- Clear, Gold
- Container Type :
- Box
- Design :
- End Panel(s)
- Features :
- Card Guides, Sealing Gaskets
- Height :
- 1.386" (35.20mm)
- Material :
- Metal, Aluminum with Plastic, Polycarbonate Panels
- Material Flammability Rating :
- UL94 V-0
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm)
- Thickness :
- 0.091" (2.30mm)