ASG10X10X4NK
- 제조업체 부품 번호:
- ASG10X10X4NK
- 제조업체/브랜드:
- nVent Hoffman
- 설명의 일부:
- JUNCTION BOX STL GRY 10"L X 10"W
- 재고 상태:
- 2
- 제조사 :
- nVent Hoffman
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 100in² (645cm²)
- Color :
- Gray
- Container Type :
- Junction Box
- Design :
- Cover Included
- Features :
- Wall Mount
- Height :
- 4.016" (102.00mm)
- Material :
- Metal, Steel
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
- Size / Dimension :
- 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm)