H11C3212VB
제조업체 부품 번호:
H11C3212VB
제조업체/브랜드:
HY Electronic (Cayman) Limited
설명의 일부:
ESD PROTECTION DIODE
재고 상태:
1,410
제조사 :
HY Electronic (Cayman) Limited
제품 카테고리 :
TVS 다이오드
Applications :
Telecom
Bidirectional Channels :
2
Capacitance @ Frequency :
75pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
11A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Peak Pulse :
350W
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOT-23
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
32V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
12V (Max)