1598GSGYPBK
- 제조업체 부품 번호:
- 1598GSGYPBK
- 제조업체/브랜드:
- Hammond Manufacturing
- 설명의 일부:
- BOX ABS BLK/GRY 9.831"L X 6.26"W
- 재고 상태:
- 5
- 제조사 :
- Hammond Manufacturing
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 61.5in² (397cm²)
- Color :
- Black, Gray
- Container Type :
- Box
- Design :
- Split Sides and End Panel(s)
- Features :
- Card Guides, PCB Supports
- Height :
- 2.953" (75.00mm)
- Material :
- Plastic, ABS
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP54
- Size / Dimension :
- 9.831" L x 6.260" W (249.71mm x 159.00mm)