3.0SMCJ24CA
제조업체 부품 번호:
3.0SMCJ24CA
제조업체/브랜드:
Good-Ark Semiconductor
설명의 일부:
TVS, BI-DIR, 3000W, 24V, DO-214A
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Good-Ark Semiconductor
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
77.2A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
38.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V