3.0SMCJ20A
제조업체 부품 번호:
3.0SMCJ20A
제조업체/브랜드:
Good-Ark Semiconductor
설명의 일부:
TVS, UNI-DIR, 3000W, 20V, DO-214
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Good-Ark Semiconductor
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
92.6A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
32.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
20V