CMCP300FG-10-01-00
제조업체 부품 번호:
CMCP300FG-10-01-00
제조업체/브랜드:
STI Vibration Monitoring
설명의 일부:
JUNCT BOX FIBERGLS 10"L X 8"W
재고 상태:
5
제조사 :
STI Vibration Monitoring
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
80.0in² (516cm²)
Color :
Gray
Container Type :
Junction Box
Design :
Cover Included
Features :
Height :
6.000" (152.40mm)
Material :
Fiberglass
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, NEMA 4X
Size / Dimension :
10.000" L x 8.000" W (254.00mm x 203.20mm)