ENC-AL-21X14X15
- 제조업체 부품 번호:
- ENC-AL-21X14X15
- 제조업체/브랜드:
- Tycon Systems, Inc.
- 설명의 일부:
- ENCLOSURE ALUM WHITE 15"L X 14"W
- 재고 상태:
- 9
- 제조사 :
- Tycon Systems, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 55.0in² (355cm²)
- Color :
- White
- Container Type :
- Enclosure
- Design :
- Hinged Door, Lid
- Features :
- Height :
- 21.000" (533.40mm)
- Material :
- Metal, Aluminum
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP65, NEMA 4X
- Size / Dimension :
- 15.000" L x 14.000" W (381.00mm x 355.60mm)