1551USB3GY
- 제조업체 부품 번호:
- 1551USB3GY
- 제조업체/브랜드:
- Hammond Manufacturing
- 설명의 일부:
- BOX ABS GRAY 2.559"L X 1.181"W
- 재고 상태:
- 278
- 제조사 :
- Hammond Manufacturing
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 3.02in² (19.5cm²)
- Color :
- Gray
- Container Type :
- Box
- Design :
- Hand Held, Split Sides
- Features :
- PCB Supports
- Height :
- 0.610" (15.50mm)
- Material :
- Plastic, ABS
- Material Flammability Rating :
- UL94 HB
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP54
- Size / Dimension :
- 2.559" L x 1.181" W (65.00mm x 30.00mm)
- Thickness :
- 0.067" (1.70mm)