5602-44-0142A-200
제조업체 부품 번호:
5602-44-0142A-200
제조업체/브랜드:
3M
설명의 일부:
CABLE SATA F-F 200MM
재고 상태:
6,640
제조사 :
3M
제품 카테고리 :
플러그형 케이블
Cable Connectors :
SATA
Cable Type :
Flat, Twin Axial
Color :
Silver
Connector Type :
Receptacle to Receptacle
Fastening Type :
Latch Lock
Features :
Gender :
Female to Female
Length :
0.656' (200.00mm, 7.874")