135D685X9075C2
제조업체 부품 번호:
135D685X9075C2
설명의 일부:
CAP TANT 6.8UF 10% 75V AXIAL
Capacitance :
6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
6.8Ohm
Manufacturer Size Code :
C
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.203" Dia x 0.453" L (5.16mm x 11.51mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
75 V