AOZ8302ACI-12
제조업체 부품 번호:
AOZ8302ACI-12
제조업체/브랜드:
Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
설명의 일부:
TVS DIODE 12VWM 27VC SOT23-3
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
TVS 다이오드
Applications :
Ethernet, Telecom
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
20pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
24A (8/20µs)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TJ)
Package / Case :
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Peak Pulse :
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOT-23-3
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
2
Voltage - Breakdown (Min) :
13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
27V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
12V (Max)