P4SOD51CAX
제조업체 부품 번호:
P4SOD51CAX
설명의 일부:
P4SOD51CA/SOD123/REEL 7" Q1/T1
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
4.9A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
56.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
82.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
51V