SMAJ70CAJ
제조업체 부품 번호:
SMAJ70CAJ
설명의 일부:
SMAJ70CA/SMA/REEL 13" Q1/T1 *ST
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
3.5A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
78.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
113V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
70V