SMAJ18CAJ
제조업체 부품 번호:
SMAJ18CAJ
제조업체/브랜드:
WeEn Semiconductors Co., Ltd
설명의 일부:
SMAJ18CA/SMA/REEL 13" Q1/T1 *ST
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
WeEn Semiconductors Co., Ltd
Applications :
General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
13.7A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
400W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SMA
Voltage - Breakdown (Min) :
20.19V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
29.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
18V