HHR-120AAB23L2X5
제조업체 부품 번호:
HHR-120AAB23L2X5
제조업체/브랜드:
Panasonic
설명의 일부:
BATTERY PACK NIMH 12V 4/5 AA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Panasonic
제품 카테고리 :
배터리 팩
Battery Cell Size :
4/5AA
Battery Chemistry :
Nickel Metal Hydride
Capacity :
1.15Ah
Number of Cells :
10
Product Status :
Obsolete
Rechargeability :
Yes
Size / Dimension :
2.85" L x 0.57" W x 3.39" H (72.5mm x 14.5mm x 86.0mm)
Structure :
Front to Back, 5 Rows x 2 Cells
Termination Style :
Solder Tab
Voltage - Rated :
12 V